Komunikat KKiE KPZSzach nr 2/2020

31 Mar Komunikat KKiE KPZSzach nr 2/2020

Wersja PDF do pobrania

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
Komisja Klasyfikacji i Ewidencji

KOMUNIKAT KKiE KPZSzach nr 2/2020

1. Dnia 31 marca 2020 r. Adam Pituła kończy pełnienie obowiązków Przewodniczącego KKiE KPZSzach. Przesłane po tej dacie dokumenty będą przekazywane jego następcy niezwłocznie (wersje elektroniczne) lub w miarę możności (wersje papierowe). Dotychczasowy Przewodniczący dziękuje całemu środowisku szachowemu regionu za współpracę.
2. Wyszczególnienie najważniejszych czynności wykonanych przez Komisję w okresie od 30.01.2020 do 31.03.2020:
a. Nadanie kategorii
Albrecht Michalina III
Balcerzak Robert V
Bernaciak Łukasz V
Borkowska Natalia V
Derech Anna V
Drążkowski Mateusz IV
Gmys Paweł V
Huk Natalia III
Karpiński Jakub V
Kosecki Kacper V
Kosecki Paweł V
Kosiedowski Jan V
Kufel Oskar IV
Lewandowska Lena IV
Lewandowska Lena V
Lewandowski Mateusz III
Łuczak Sylwia IV
Markiewicz-Kluczyńska Anna IV
Osowska Kornelia IV
Polak Aleksander IV
Potocki Piotr V
Radzik Jakub V
Skrzypczyński Piotr V
Stocki Mikołaj V
Śnieg Igor V
Tomilicz Kasjan V
Waligórska Tamara IV
Waszkowski Jacek II
Zaderecka Maria IV
Ziętek Maja V
b. Nadanie klasy sędziowskiej
Drozdowski Konrad III
Jaźwiecki Mariusz III
Kaznowski Daniel III
Spionkowska Magdalena III
c. Nadanie licencji instruktorskiej
Drozdowski Konrad 02500036
d. Nadanie licencji sędziowskiej
Drozdowski Konrad 02300143
Jaźwiecki Mariusz 02300140
Kaznowski Daniel 02300141
Spionkowska Magdalena 02300142
e. Nadanie licencji zawodniczej
Bernaciak Łukasz 02201264
Dankowski Wojciech 02201258
Felińczak Konrad 02201260
Gmys Paweł 02201259
Karpiński Jakub 02201262
Kwas Aleksandra 02201265
Rakusiewicz Piotr 02201263
Stocki Mikołaj 02201261
f. Rejestracja do klubu
Grabowski Jakub KSz „Gambit” Świecie
Kowal Mieczysław CK Łubianka
Kwas Aleksandra UKS „OPP” Toruń
Łuczak Sylwia UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Macjon Patrycja UKS Gambit Toruń
Ponczek Kacper KSz „Gambit” Świecie
Potocki Piotr UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Radzik Jakub UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Śnieg Igor UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Tomilicz Kasjan MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Urbańska Urszula KS Royal Chess Bydgoszcz
Waligórska Tamara WKSz 1938 Włocławek
Zaderecka Maria KS Royal Chess Bydgoszcz
Ziętek Maja UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
g. Utworzenie rekordu
Bernaciak Łukasz
Dankowski Wojciech
Felińczak Konrad
Gmys Paweł
Grabowski Jakub
Karpiński Jakub
Lewandowska Lena
Łuczak Sylwia
Macjon Patrycja
Markiewicz-Kluczyńska Anna
Rakusiewicz Piotr
Stocki Mikołaj
Tomilicz Kasjan
Urbańska Urszula
h. Zmiana klasy sędziowskiej
Leśniak Angelika III
i. Zmiana przynależności klubowej
Grochowski Ignacy PKS „Wiatrak” Bydgoszcz -> KS Royal Chess Bydgoszcz
Kilichowska Kornelia PKS „Wiatrak” Bydgoszcz -> KS Royal Chess Bydgoszcz
Mioduszewski Szymon PKS „Wiatrak” Bydgoszcz -> KS Royal Chess Bydgoszcz
Urbańska Ada PKS „Wiatrak” Bydgoszcz -> KS Royal Chess Bydgoszcz
Adam Pituła



X