Kalendarz szachowy – szczegółowy

lipiec

2019sob06lip10:0016:00XIII Turniej szachowy o Puchar Borów Tucholskich, Tuchola, 06.07.2019r.10:00 - 16:00 Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Warszawska 17, Tuchola

2019śr17lip10:0016:00Wakacyjny Turniej Szachowy10:00 - 16:00 UKS MDK-1 „HETMAN” BYDGOSZCZ, Baczyńskiego 3, Bydgoszcz

201918lip(lip 18)15:0025(lip 25)15:30Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy, Chełmno 18.07-25.07.2019r.15:00 - 15:30 (25) Ośrodek wypoczynkowy, ul. Gen. Jastrzębskiego 5

2019sob20lip16:0020:30Otwarty Turniej Błyskawiczny, Chełmno 20.07.2019r.16:00 - 20:30 Ośrodek wypoczynkowy, ul. Gen. Jastrzębskiego 5

2019ndz21lip10:0016:30Otwarty Turniej Szachów Szybkich, Chełmno 21.07.2019r.10:00 - 16:30 Ośrodek wypoczynkowy, ul. Gen. Jastrzębskiego 5

sierpień

201910sie(sie 10)10:1015(sie 15)20:3072 Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 10.08-15.08.2019r.10:10 - 20:30 (15) Wydział Matematyki i Iformatyki UMK, Chopina 12/18, toruń

2019ndz18sie09:5016:00III Otwarte Mistrzostwa Gminy Mrocza o Puchar Burmistrza09:50 - 16:00 Hala Sportowo – Widowiskowa w Mroczy, ul. 30-Lecia LWP, Mrocza

wrzesień

2019ndz01wrz10:0016:00Turniej Szachowy "80 Rocznica Rozpoczęcia II Wojny Światowej 1939-2019"10:00 - 16:00 Szubiński Dom Kultury, Kcyńska 13, Szubin

201907wrz(wrz 7)10:0008(wrz 8)15:30II MISTRZOSTWA Domu Kultury „BARTOSZ” w Bydgoszczy10:00 - 15:30 (8) Dom Kultury „BARTOSZ”, ul. Połczyńska 3

2019sob14wrz10:0015:30WyróżnioneI Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, Jura Park w Solcu Kujawskim10:00 - 15:30 Restauracja Jaskiniowa - Jura Park, Jura park, Solec Kujawski

2019ndz22wrz10:0015:00V Wąbrzeski Turniej Szachów Szybkich FIDE10:00 - 15:00 Wąbrzeski Dom Kultury, ul. Wolności 47, Wąbrzeźno

październik

2019sob12paź10:0015:302 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, X LO w Toruniu10:00 - 15:30 X LO w Toruniu, Plac Świętej Katarzyny 9

listopad

2019sob16lis10:0015:003 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, SP w Łubiance10:00 - 15:00 Szkoła Podstawowa w Łubiance, ul. Chełmińska 1, Łubianka

grudzień

2019sob14gru10:0015:004 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, Urząd Miasta i Gminy w Koronowie10:00 - 15:00 Sala Ratusza przy Placu Zwycięstwa1 w Koronowie (wejście od ul. Farnej)., Plac Zwycięstwa 1, Koronowo

styczeń

2020sob11sty10:0015:005 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy10:00 - 15:00 Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy, ul. Mieczysława Karłowicza 20, Bydgoszcz

luty

2020wt25lut10:0015:006 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, Nakielski Ośrodek Kultury10:00 - 15:00 Sala Konferencyjna Nakielskiego Ośrodka Kultury, ul. Mickiewicza 3, Nakło nad Notecią

marzec

2020sob14mar10:0015:007 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, Zespół Szkół w Barcinie10:00 - 15:00 Zespół Szkół w Barcinie, ul. Polna 1, Barcin

kwiecień

2020sob25kwi10:0015:008 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, SP w Borównie10:00 - 15:00 Szkoła Podstawowa w Borównie, Szkolna 13, Borówno

maj

2020sob16maj10:0015:009 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, SP w Górsku10:00 - 15:00 Szkoła Podstawowa w Górsku, ul. Szkolna 2, Zławieś Wielka

czerwiec

2020sob06cze10:0015:0010 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, SP 66 w Bydgoszczy10:00 - 15:00 Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, Berlinga 3

X