Kalendarz szachowy – szczegółowy

luty

2020sob01lut10:0015:00Grand Prix Torunia 2019/2020 - Turniej 510:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

2020ndz02lut09:5016:00IV Feryjny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży o Puchar Prezesa klubu Luks Feniks Mrocza09:50 - 16:00 Hala Sportowo – Widowiskowa w Mroczy, ul. 30-Lecia LWP, Mrocza

2020ndz09lut10:1015:00Liga DMR - 5 runda III liga10:10 - 15:00

2020sob15lut10:0015:00Wyróżnione6 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, Nakielski Ośrodek Kultury10:00 - 15:00 Sala Konferencyjna Nakielskiego Ośrodka Kultury, ul. Mickiewicza 3, Nakło nad Notecią

2020ndz16lut10:0017:30Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych w Szubinie10:00 - 17:30 I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, Kcyńska 1, Szubin

2020pt21lut16:3019:30WyróżnioneGrand Prix Klubu Odnowa, Bydgoszcz, 21.02.202016:30 - 19:30 Klub Odnowa, aleja Lecha Kaczyńskiego 38

2020sob22lut10:0015:00X Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Mariana Rejewskiego10:00 - 15:00 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie, ul. Wierzbowa 2, Łochowo

2020ndz23lut10:1015:00Liga DMR - 6 runda III liga oraz 4 runda IV liga10:10 - 15:00

2020sob29lut10:0014:30III Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa10:00 - 14:30 Sala Ratusza przy Placu Zwycięstwa 1, Plac Zwycięstwa 1, Koronowa

marzec

2020czw05mar16:3019:30Grand Prix Klubu Odnowa, Bydgoszcz, 05.03.202016:30 - 19:30 Klub Odnowa, aleja Lecha Kaczyńskiego 38

2020sob07mar10:0015:00Grand Prix Torunia 2019/2020 - Turniej 610:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

2020ndz08mar10:0015:00XXIII Otwarte Mistrzostwa Gminy w Szachach, Murowana Goślina, 8.03.2020r.10:00 - 15:00 Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10

2020ndz08mar10:1015:00Liga DMR - 7 runda III liga oraz 5 runda IV liga10:10 - 15:00

kwiecień

2020sob18kwi10:0015:00Wyróżnione7 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, Zespół Szkół w Barcinie10:00 - 15:00 Hala Widowisko-Sportowa, ul. Jakuba Wojciechowskiego 1, Barcin

2020sob25kwi10:0015:00Wyróżnione8 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, SP w Borównie10:00 - 15:00 Szkoła Podstawowa w Borównie, Szkolna 13, Borówno

maj

2020sob16maj10:0015:009 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, SP w Górsku10:00 - 15:00 Szkoła Podstawowa w Górsku, ul. Szkolna 2, Zławieś Wielka

2020sob23maj10:0015:00Grand Prix Torunia 2019/2020 - Turniej 810:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

2020sob30maj10:0015:00Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach szybkich10:00 - 15:00

czerwiec

2020sob06cze10:0015:0010 Runda indywidualnego turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej, SP 66 w Bydgoszczy10:00 - 15:00 Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, Berlinga 3

2020sob20cze10:0015:00Grand Prix Torunia 2019/2020 - Turniej 910:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

lipiec

Brak wydarzeń

sierpień

Brak wydarzeń

wrzesień

Brak wydarzeń

październik

Brak wydarzeń

listopad

Brak wydarzeń

grudzień

Brak wydarzeń

styczeń

Brak wydarzeń

X