Kalendarz szachowy – szczegółowy

sierpień

2020sob15sie09:0015:00IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Mrocza o Puchar Burmistrza09:00 - 15:00 Hala Sportowo – Widowiskowa w Mroczy, ul. 30-Lecia LWP, Mrocza

wrzesień

202005wrz(wrz 5)10:0006(wrz 6)15:0073 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Klasycznych w Nakle nad Notecią 5-6.09.2020r.10:00 - 15:00 (6) Sala Konferencyjna Nakielskiego Ośrodka Kultury, ul. Mickiewicza 3, Nakło nad Notecią

2020sob12wrz10:0015:00Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 6 i 7, Toruń 12 września 2020r.10:00 - 15:00 TWIERDZA TORUŃ, FORT IV, ul. B.Chrobrego 86, Toruń

2020ndz13wrz10:0015:00Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach szybkich, Toruń, 13.09.2020r.10:00 - 15:00 TWIERDZA TORUŃ, FORT IV, ul. B.Chrobrego 86, Toruń

202018wrz(wrz 18)20:0020(wrz 20)14:00XXIV Szachowe Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK - Suwałki20:00 - 14:00 (20) Hotel Hańcza, ul. Wojska Polskiego 2, Suwałki

2020sob19wrz10:0015:00WyróżnioneEnea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2020/202110:00 - 15:00 Fundacja "Wiatrak" Bydgoszcz, ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz

202020wrz(wrz 20)15:0026(wrz 26)14:30WyróżnioneEliminacje strefowe KP-PO w Gozdawie k.Mogilna 20-26.09.2020r.15:00 - 14:30 (26) Ośrodek Sportu i Rekreacji Dworek, Gozdawa k.Mogilna

2020sob26wrz10:0015:00Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Cambridge Academy10:00 - 15:00 Szkoła Cambridge Academy, ul. Jęczmienna 23, Toruń

październik

2020sob03paź10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 110:00 - 15:00 Centrum Sportu i Rekreacji Olender, Wielka Nieszawka, ul. Toruńska 34/40

2020sob03paź10:0016:00II Jesienny turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Sadki, 03.10.202010:00 - 16:00 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Szosa Gdańska 57

2020sob10paź10:0015:00WyróżnioneEnea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2020/2021 - Turniej 210:00 - 15:00 Fundacja "Wiatrak" Bydgoszcz, ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz

2020ndz11paź10:0016:00XIX Memoriał Ryszarda Obertowskiego10:00 - 16:00 SOK Stokrotka, Kardynała Wyszyńskiego 15, Świecie

2020sob17paź10:0016:00Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich10:00 - 16:00 Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu, ul. Sienkiewicza 3, Świecie

2020sob17paź10:0016:00XX Otwarty Turniej Szachowy - o puchar Burmistrza Świecia10:00 - 16:00 Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu, ul. Sienkiewicza 3, Świecie

2020sob17paź10:0016:00Drużynowe Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich10:00 - 16:00 Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu, ul. Sienkiewicza 3, Świecie

listopad

202007lis(lis 7)10:0008(lis 8)16:00WyróżnioneKurs sędziowski na klasy okręgowe KPZSzach10:00 - 16:00 (8) Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

2020sob14lis10:0015:00WyróżnioneEnea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2020/2021 - Turniej 310:00 - 15:00

2020sob28lis10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 210:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

grudzień

2020sob12gru10:0015:00WyróżnioneEnea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2020/2021 - Turniej 410:00 - 15:00 Hala Widowiskowo – Sportowa, ul. Wąskotorowa 4, 86-010 Koronowo

2020sob19gru10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 310:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

styczeń

2021sob09sty10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 410:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

luty

2021sob06lut10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 510:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

marzec

2021sob20mar10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 610:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

kwiecień

2021sob24kwi10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 710:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

maj

2021sob15maj10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 810:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

czerwiec

2021sob05cze10:0015:00Grand Prix Torunia 2020/2021 - Turniej 910:00 - 15:00 Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, Toruń

lipiec

Brak wydarzeń

X