Komunikat KKiE KPZSzach nr 2/2019

28 Kwi Komunikat KKiE KPZSzach nr 2/2019

Wersja PDF do pobrania

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
Komisja Klasyfikacji i Ewidencji Przewodniczący: Adam Pituła
ul. Szosa Chełmińska 127/28 87-100 Toruń
tel. 605 201 626 e-mail: adam.a.pitula@gmail.com

KOMUNIKAT KKiE KPZSzach nr 2/2019 27.04.2019

1. Wszystkie sprawy ewidencyjne należy kierować na powyższy adres. Formularze rejestracyjne,
wnioski o licencje itp. można w celu przyspieszenia przetwarzania przesyłać w formie elektronicznej, zawsze jednak należy pamiętać o przekazaniu Komisji ich oryginałów. Przesłanie (w formie elektronicznej) dowodu uiszczenia opłaty przyspiesza aktualizację zapisu w Centralnym Rejestrze.
2. Opłaty za nadanie kategorii okręgowych, wydanie licencji, zmianę barw klubowych zawodnika z kategorią okręgową, prawo do sędziowania przez sędziów klas okręgowych itp. należy regulować zgodnie z aktualnym Komunikatem Organizacyjno-Finansowym KPZSzach (http://kpzszach.pl/wp-content/uploads/2019/03/KOFKPZSzach2019.pdf). Numer konta KPZSzach to 95 9511 0000 2001 0004 3498 0001. Informacje o innych opłatach znajdują się w aktualnym Komunikacie Organizacyjno-Finansowym PZSzach (http://pzszach.pl/wp-content/uploads/2018/11/KOF-Nr-1-2019-.pdf). Numery kont bankowych PZSzach można znaleźć pod adresem http://pzszach.pl/2019/01/09/nowe-numery-kont-bankowych-pzszach/.

3. Sędziom, trenerom i instruktorom uprzejmie przypominamy o obowiązku uiszczenia rocznych
opłat za prawo do sędziowania lub prowadzenia działalności szkoleniowej w roku 2019 zgodnie z postanowieniami ww. komunikatów. Prosimy także o informowanie Komisji o dokonaniu wpłaty — przyspieszy to aktualizację rekordów w Centralnym Rejestrze, a w przypadku sędziów również aktualizację informacji w wykazie sędziów publikowanym w witrynie KPZSzach.
4. Wyszczególnienie najważniejszych czynności wykonanych przez Komisję w okresie od 17.01.2019 do 27.04.2019:
a) Utworzenie rekordu
Ahmadli Javidan
Bandurski Franciszek
Cichocki Jacek
Ćwikliński Adam
Dziennik Olaf
Gołecka Ewa
Kalaczyński Jacek
Łaga Szymon
Malinowski Konrad
Mierzwa Ziemowit
Młodzikowska Julia
Pokrzywiec Jakub
Ratkowski Kacper
Rybka Jakub
Rączkowiak Henryk
Turkgucu Zafer
b) Nadanie kategorii
Bandurski Franciszek V
Cichocki Jacek V
Dziennik Olaf V
Gołecka Ewa IV
Górny Maria IV
Jarmuszewski Nikodem IV
Komar Adrian IV
Kopaczewski Mateusz III
Kraśniewski Szymon IV
Leszczewicz Jordan III
Łaga Szymon IV
Maciejewski Adam IV
Malinowski Konrad V
Mierzwa Ziemowit V
Mioduszewski Szymon IV
Młodzikowska Julia V
Parda Szymon IV
Pawlikowski Artur III
Pokrzywiec Jakub V
Raźny Szymon IV
Rybka Jakub V
Siarnowski Kacper II
Szukaj Alex IV
Szymkuć Piotr V
Wabnic Adrian III
Walenda Tomasz IV
Wel Norbert IV
Winiarski Leon III
Zgliński Sebastian IV
c) Nadanie klasy sportowej
Kamiński Mateusz młodzieżowa
Kamiński Mateusz III
d) Nadanie licencji instruktorskiej
Augustowski Janusz 02500033
Brzeziński Mateusz 02500032
Grochowalski Paweł 02500034
Kraiński Sławomir 02500031
e) Nadanie licencji sędziowskiej
Kraiński Sławomir 11300044
f) Nadanie licencji zawodniczej

Ahmadli Javidan 02201197
Bajko Jacek 02201195
Beifus Sebastian 02201145
Bielak Arkadiusz 02201167
Brudz Mateusz 02201168
Brudz Tomasz 02201146
Chmielewski Jakub 02201200
Cichoszewski Wojciech 02201142
Czerniawko Paweł 02201169
Ćwikliński Adam 02201196
Daniszewski Błażej 02201147
Daniszewski Mikołaj 02201193
Dobrowolski Maksymilian 02201170
Domaros Jan 02201171
Dziawgo Żaneta 02201172
Gimiński Hubert 02201173
Gorczyca Michał 02201138
Gorczyca Piotr 02201148
Gorczyca Stanisław 02201149
Górecki Bartosz 02201137
Jabłoński Bogdan 02201150
Jarząbkowski Paweł 02201174
Kamiński Ryszard 02201143
Kirsz Aleksander 02201189
Klarowski Franciszek 02201175
Klarowski Tymoteusz 02201151
Kollakowski Franciszek 02201176
Kopyciński Józef 02201139
Kowalski Miłosz 02201177
Leszczyc-Grabianka Tymoteusz 02201152
Lewandowski Maciej 02201178
Lewandowski Piotr 02201179
Lewandowski Wiktor 02201153
Linda Aleksander 02201180
Łaganowski Jan 02201154
Łapińska Iwetta 02201155
Łukasik Kinga 02201181
Makowski Tymoteusz 02201190
Małkiewicz Wojciech 02201156
Mioduszewski Szymon 02201194
Murszewski Filip 02201144
Noworacki Paweł 02201182
Orłowski Kornel 02201157
Osmański Łukasz 02201158
Pawlikowski Stanisław 02201159

Pazderski Piotr 02201183
Paziewski Jakub 02201184
Paziewski Kacper 02201160
Smyczyński Jakub 02201161
Stańczewski Sergiusz 02201162
Stańczewski Tymoteusz 02201163
Strebejko Albert 02201185
Studziński Maciej 02201186
Szałwiński Tymon 02201164
Szczeszek Adam 02201140
Szramowski Bartosz 02201165
Ściepuro Radosław 02201191
Turkgucu Zafer 02201199
Wernerowicz Przemysław 02201192
Woźniak David 02201187
Wróblewski Kamil 02201166
Wszelaczyński Michał 02201198
Zawadzki Szymon 02201188
Załuski Paweł 02201141
g) Rejestracja do klubu
Ahmadli Javidan PKS „Leśny” Bydgoszcz
Bajko Jacek CK Łubianka
Bandurski Franciszek ITS „Kopernik” Inowrocław
Cichocki Jacek MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Ćwikliński Adam PKS „Leśny” Bydgoszcz
Dziennik Olaf ITS „Kopernik” Inowrocław
Gołecka Ewa UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Górecki Bartosz NOK Nakło
Kalaczyński Jacek MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Komar Adrian UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Łaga Szymon ITS „Kopernik” Inowrocław
Maciejewski Adam MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Mioduszewski Szymon PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Młodzikowska Julia ITS „Kopernik” Inowrocław
Pokrzywiec Jakub UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Prusakiewicz Patrycja UKS Gambit Toruń
Rybka Jakub MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Turkgucu Zafer PKS „Leśny” Bydgoszcz
Wszelaczyński Michał AZS UMK Toruń
Załuski Krzysztof UKS „OPP” Toruń
Zegarski Jan LKS „Promień” Kowalewo Pom.
Zgliński Sebastian UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
h) Wyrejestrowanie z KPZSzach
Kuźmiński Adam
i) Zmiana barw klubowych

Albrecht Michalina UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz -> PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Winiarski Leon Bydgoski Klub Sportowy „Chemik” Bydgoszcz -> UKS
MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
j) Podwyższenie klasy sędziowskiej
Karpus Michał II
k) 6.02.2019 został wyrejestrowany Uczniowski Klub Sportowy „FALA”
Świekatowo na wniosek klubu z dnia 2.01.2019 r.

Przewodniczący KKiE KPZSzach
Adam Pituła



X