Kalendarz szachowy 2019

KPZSzach – Kalendarz 2019

Turnieje organizowane przez członków Zarządu KPZSzach oraz Kluby Szachowe

Nazwa TurniejuMiejscowośćData
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowychŻnin4.01.2019
V Turniej indywidualny Międzyszkolnej Ligi SzachowejBydgoszcz5.01.2019
Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018 IV rundaToruń5.01.2019
Grand Prix Klubu Odnowa (I turniej)Bydgoszcz8.01.2019
Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych – rocznik 2006 i młodsiŻnin9.01.2019
Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży SzkolnejBydgoszcz11.01.2019
 IMAGO Noworoczny Turniej Szachowy 2019Barcin12.01.2019
5 runda (styczeń 2019) cyklu turniejów szachowych ‚Zagraj z Flisakiem’Toruń12.01.2019
III,IV LIGA 4 RUNDA13.01.2019
XXXVI OTSzJ FERIE z SZACHAMI 2019Bydgoszcz14.01.2019
FERIE PRZY SZACHOWNICYKowalewo Pomorskie17.01.2019
Feryjny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa klubu LUKS Feniks MroczaMrocza19.01.2019
TURNIEJ O PUCHAR DZIEKANA WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ W TORUNIUToruń23.01.2019
XV International Solving ContestBydgoszcz27.01.2019
III,IV LIGA 5 RUNDA27.01.2019
Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej IIIBydgoszcz30.01.2019
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci K-P SZS w Szachach na rok szkolny 2018/19Toruń30.01.2019
Kujawsko-Pomorska LiceliadaBydgoszcz31.01.2019
VI Turniej indywidualny Międzyszkolnej Ligi SzachowejBiałe Błota2.02.2019
Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018 V rundaToruń2.02.2019
Szkolenie z Mistrzem Świata w Solvingu am PIOTREM MURDZIĄBydgoszcz2.02.2019
Mistrzostwa Województwa seniorów w BlitzaSzubin3.02.2019
Turniej Powstanie Pociągu Pancernego DanutaSzubin3.02.2019
Drużynowe Mistrzostwa Województwa w BlitzuSzubin3.02.2019
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych,Średnich,GimnazjalnychToruń5.02.2019
VI edycja turniejów szachowych ‚ Zagraj z Flisakiem’Toruń9.02.2019
III,IV LIGA 6 RUNDA10.02.2019
 IX Międzyszkolny Turniej Szachowy im. M. RejewskiegoŁochowo16.02.2019
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGOToruń16.02.2019
III,IV LIGA 7 RUNDA17.02.2019
Grand Prix Klubu Odnowa (II turniej)Bydgoszcz22.02.2019
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowychBarcin22.02.2019
I Salezjański Turniej Szachowy PrzedszkolakówToruń23.02.2019
V Turniej Szachowy Dla Dzieci Szkół Podstawowych w ramach Grand Prix GrudziądzaGrudziądz23.02.2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10Szklarska Poręba23.02.2019
VII Turniej indywidualny Międzyszkolnej Ligi SzachowejToruń2.03.2019
III,IV LIGA 8 RUNDA3.03.2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16Szklarska Poręba8.03.2019
Mistrzostwa Domu Kultury BartoszBydgoszcz9.03.2019
VI edycja turniejów szachowych ‚Zagraj z Flisakiem’ runda 7Toruń9.03.2019
Turniej Szachowy z Okazji 100-lecia Wybuchu Powstania WielkopolskiegoSadki10.03.2019
II Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza KoronowaKoronowo16.03.2019
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rogowo grupaRogowo16.03.2019
III,IV LIGA 9 RUNDA17.03.2019
Grand Prix Klubu Odnowa (III turniej)Bydgoszcz21.03.2019
Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi w szachachŁysomice22.03.2019
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty ŚwieciaŚwiecie23.03.2019
Mistrzostwa Województwa OldboysWłocławek24.03.2019
22 Turniej WKSZ 1938Włocławek26.03.2019
IX Memoriał im. Romana Mariana BugalskiegoBydgoszcz30.03.2019
VI Turniej Szachowy Dla Dzieci Szkół Podstawowych w ramach Grand Prix GrudziądzaGrudziądz30.03.2019
III,IV LIGA 10 RUNDA31.03.2019
VIII Turniej indywidualny Międzyszkolnej Ligi SzachowejBydgoszcz6.04.2019
Walne Zgromadzenie KPZSZACHNakło7.04.2019
III,IV LIGA 11 RUNDAToruń14.04.2019
Mistrzostwa Województwa Seniorów w szachach szybkichŚwiecie27.04.2019
VII Turniej Szachowy Dla Dzieci Szkół Podstawowych w ramach Grand Prix GrudziądzaGrudziądz27.04.2019
VIII Turniej im. Króla Kazimierza WielkiegoKowal1.05.2019
Szachy w Harmonijce. IX Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMKToruń10.05.2019
IX Turniej indywidualny Międzyszkolnej Ligi SzachowejGórsk11.05.2019
Turniej o Puchar Prezydenta GrudziądzaGrudziądz12.05.2019
Amatorzy w Starej RemizieWłocławek13.05.2019
Mistrzostwa Województwa JuniorówSolec Kujawski25-26.05.2019
Czernikowski Festiwal SzachowyCzernikowo1.06.2019
Turniej Fide z okazji 650-lecia Nadania Praw MiejskichNakło2.06.2019
Międzywojewódzkie Młodzieżowe Mistrzostwa MłodzikówBydgoszcz8-9.06.2019
Dni WłocławkaWłocławek9.06.2019
X Turniej indywidualny Międzyszkolnej Ligi SzachowejBydgoszcz15.06.2019
23 Turniej WKSZ 1938Włocławek21.06.2019
XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019Kowalewo Pomorskie10.07.2019
Otwarty Wakacyjny Turniej SzachowyChełmno18.08.2019
IV Turniej Szachów Szybkich w WielgiemWielgie12.10.2019
Otwarte Mistrzostwa Włocławka w szachach szybkichWłocławek20.10.2019
Szachy w Harmonijce. X Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMKToruń8.11.2019
II Świecki Festiwal Szachowy w Święto NiepodległościŚwiecie11.11.2019
Otwarte Mistrzostwa Włocławka w szachach błyskawicznychWłocławek7.12.2019
Fide OpenSzubin26.12.2019
Turniej Sylwestrowy BlitzWłocławek30.12.2019
X