Video-relacja z MP w Blitza Dariusza Baumanna

25 Wrz Video-relacja z MP w Blitza Dariusza Baumanna

Dzięki uprzejmości autora poniższych filmów Dariusza Baumanna możemy jeszcze raz wrócić do zmagań najlepszych szachistów w Mistrzostwach Polski w Szachach Błyskawicznych w galerii Focus Mall w Bydgoszczy (8-9.06.2013 r.).

Do oglądania filmów z Mistrzostw Polski zalecana jest przeglądarka
Google Chrome (najszybsza i najlepiej odtwarza filmy).
Wszystkie filmy zostały udostępnione w jakości HD (1080p).
Zapis partii jest dostępny na każdej stronie z filmem
po wciśnięciu przycisku „Pokaż więcej”.

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2013 w blitza

DMP R01 (GM) Jaracz Paweł (2556) – (FM) Siwiec Bartłomiej (2199) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=gEnOD5r0gAA

DMP R02 (FM) Licznerski Łukasz (2361) – (GM) Soćko Bartosz (2646) 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=RmKom2Lz96M

DMP R03 (GM) Soćko Bartosz (2646) – (GM) Heberla Bartłomiej (2543) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=dO-BEuYCehA

DMP R04 (GM) Heberla Bartłomiej (2543) – Kosiorek Marek (2353) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=NV97yLP92B8

DMP R05 Jaroch Karol (2244) – (GM) Heberla Bartłomiej (2543) 1/2-1/2
http://www.youtube.com/watch?v=9iNTiRY0J4c

DMP R06 (GM) Gdański Jacek (2483) – (FM) Siwiec Bartłomiej (2199) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=m_qK0934ess

DMP R07 (FM) Licznerski Łukasz (2361) – (GM) Heberla Bartłomiej (2543) 1/2-1/2
http://www.youtube.com/watch?v=hGM9I9nNZMA

DMP R08 (GM) Miśta Aleksander (2508) – (GM) Soćko Bartosz (2646) 1/2-1/2
http://www.youtube.com/watch?v=NMOGoQN4dn8

DMP R09 (GM) Soćko Bartosz (2646) – (GM) Grabarczyk Mirosław (2460) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=IjltvNU4KJ0

DMP R10 (GM) Gdański Jacek (2483) – (FM) Janaszak Dawid (2407) 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=FHgIB8mUVm0

DMP R11 Jaroch Paweł (2235) – (GM) Gdański Jacek (2483) 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=1AIxnaJ1DgQ

Indywidualne Mistrzostwa Polski 2013 w blitza

IMP R01 Olszewski Marek (2012) – (GM) Bartel Mateusz (2614) 1/2-1/2
http://www.youtube.com/watch?v=_H90S3EE9NQ

IMP R02 Lisowski Krzysztof (2165) – (GM) Soćko Bartosz (2646) 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=iCMByi-vl6A

IMP R03 (GM) Soćko Bartosz (2646) – (FM) Pacuszka Tomasz (2303) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=xowUjSooThw

IMP R04 (GM) Grabarczyk Mirosław (2460) – (GM) Soćko Bartosz (2646) 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=urnO4cAisO4

IMP R05 (GM) Gdański Jacek (2483) – (IM) Żołnierowicz Krzysztof (2098) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=wPhT7ae5ojY

IMP R06 (GM) Bartel Mateusz (2614) – (GM) Antoniewski Rafał (2558) 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=TffzFxKxTus

IMP R07 (GM) Soćko Bartosz (2646) – (GM) Antoniewski Rafał (2558) 1/2-1/2
http://www.youtube.com/watch?v=KgT7-hmItAk

IMP R08 (GM) Piorun Kacper (2495) – (GM) Soćko Bartosz (2646) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=rU_OSAAS-4w

IMP R09 (GM) Soćko Bartosz (2646) – (GM) Bulski Krzysztof (2469) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=eaYtG4Hj0n0

IMP R10 (IM) Drozdowski Kacper (2470) – (GM) Soćko Bartosz (2646) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=-6bOQiUHP6A

IMP R11 (GM) Piorun Kacper (2495) – (IM) Drozdowski Kacper (2470) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=NyiywIZ3SHY

IMP R12 (GM) Heberla Bartłomiej (2543) – (FM) Pacuszka Tomasz (2303) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=H2e-YFcZoR8

IMP R13 (GM) Bartel Mateusz (2614) – (GM) Grabarczyk Mirosław (2460) 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=htuV2afsqAY

IMP R14 (GM) Grabarczyk Mirosław (2460) – (GM) Jakubowski Krzysztof (2455) 1/2-1/2
http://www.youtube.com/watch?v=A-9fIkZSE3Y

IMP R15 (GM) Heberla Bartłomiej (2543) – (GM) Piorun Kacper (2495) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=wUXUpGMtYCw

Indywidualne Mistrzostwa Polski 2013 w blitza (baraże)

IMP Baraż R01 (GM) Bulski Krzysztof (2469) – (GM) Heberla Bartłomiej (2543) 1/2-1/2
http://www.youtube.com/watch?v=Dol5PkytOdM

IMP Baraż R02 (GM) Piorun Kacper (2495) – (GM) Bulski Krzysztof (2469) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=AalKOJ1WUxY

IMP Baraż R03 (GM) Jakubowski Krzysztof (2455) – (GM) Heberla Bartłomiej (2543) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=jvep_YjX6TM

IMP Baraż R04 (GM) Bulski Krzysztof (2469) – (GM) Grabarczyk Mirosław (2460) 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=mfV1c2QQeRw

IMP Baraż R05 (GM) Heberla Bartłomiej (2543) – (GM) Piorun Kacper (2495) 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=niZkeYUtPA4



X