Komunikat Nr 3/2021 – wznowienie rozgrywek JARBET III Ligi DMR KPZSzach

04 Mar Komunikat Nr 3/2021 – wznowienie rozgrywek JARBET III Ligi DMR KPZSzach

Komunikat Nr 3/2021

Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego

 dot. wznowienia rozgrywek JARBET III Ligi DMR KPZSzach

W dniu 04.03.2021 r. Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego, po przeprowadzeniu konsultacji stanu prawnego oraz obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych COVID-19, podjął decyzję o wznowieniu rozgrywek JARBET III Ligi Drużynowych Mistrzostw Regionu KPZSzach.

Powyższa decyzja podyktowana jest ogromną chęcią rozgrywania zawodów drużynowych w regionie, zgłaszaną przez kluby szachowe w województwie. W związku z powyższym, Zarząd KPZSzach wznawia rozgrywki JARBET III Ligi DMR 2021 KPZSzach z dniem 14 marca 2021 roku.

Termin zgłaszania drużyn, w tym składów podstawowych, lub potwierdzania startu wcześniej zgłoszonych ekip upływa z dniem 10 marca 2021 r., a w dniu kolejnym ogłoszone zostanie kojarzenie rundy pierwszej, zgodnie ze zaktualizowanym Regulaminem DMR 2021, dostępnym do zapoznania na stronie www.kpzszach.pl oraz w serwisie turniejowym. Zgłoszeń należy dokonywać u Prezesa Zarząd KPZSzach Jarosława Wiśniewskiego (e-mail: 76jarwis@gmail.com, tel.: 609-992-909) lub u Sędziego Głównego rozgrywek Pawła Jarocha (e-mail: paweljaroch84@gmail.com, tel.: 692-244-586).

Wpłacone wcześniej przez poszczególne kluby środki finansowe tytułem wpisowego zostaną zaliczone w poczet startu drużyny w rozgrywkach JARBET III Ligi DMR 2021, o ile nie zostały wycofane. Z kolei drużyny, które nie opłaciły jeszcze opłaty wpisowego lub wycofały środki, proszone są o jak najszybsze uregulowanie zobowiązania na konto Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego, najpóźniej przed startem pierwszej rundy. W sprawach finansowych czy księgowych prosimy o kontakt z księgową KPZSzach.

 

Z poważaniem

Prezes Zarządu KPZSzach

 Jarosław WIŚNIEWSKIX