Komunikat KKiE KPZSzach nr 4/2019

05 Paź Komunikat KKiE KPZSzach nr 4/2019

Wersja PDF do pobrania

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
Komisja Klasyfikacji i Ewidencji Przewodniczący: Adam Pituła
ul. Wybickiego 102/50 87-100 Toruń
tel. 605 201 626 e-mail: adam.a.pitula@gmail.com

KOMUNIKAT KKiE KPZSzach nr 4/2019 5.10.2019

1. Wszystkie sprawy ewidencyjne należy kierować na powyższy adres. Formularze rejestracyjne, wnioski o licencje itp. można w celu przyspieszenia przetwarzania przesyłać w formie elektronicznej, zawsze jednak należy pamiętać o przekazaniu Komisji ich oryginałów. Przesłanie (w formie elektronicznej) dowodu uiszczenia opłaty przyspiesza aktualizację zapisu w Centralnym Rejestrze.
2. Opłaty za nadanie kategorii okręgowych, wydanie licencji, zmianę barw klubowych zawodnika z kategorią okręgową, prawo do sędziowania przez sędziów klas okręgowych itp. należy regulować zgodnie z aktualnym Komunikatem Organizacyjno-Finansowym KPZSzach (http://kpzszach.pl/wp-content/uploads/2019/03/KOFKPZSzach2019.pdf). Numer konta KPZSzach to 95 9511 0000 2001 0004 3498 0001. Informacje o innych opłatach znajdują się w aktualnym Komunikacie Organizacyjno-Finansowym PZSzach (http://pzszach.pl/wp-content/uploads/2018/11/KOF-Nr-1-2019-.pdf). Numery kont bankowych PZSzach można znaleźć pod adresem http://pzszach.pl/2019/01/09/nowe-numery-kont-bankowych-pzszach/.

3. Wyszczególnienie najważniejszych czynności wykonanych przez Komisję w okresie od 30.07.2019 do 5.10.2019:
a) Utworzenie rekordu
Bloch Damian
Bloch Daniel
Burzacka Zofia
Ciuryś Krzysztof
Górny Marek
Kulik Stanisław
Maliszewski Franciszek
Sakowski Bartłomiej
Urbański Jacek
Wajda Szymon
b) Nadanie kategorii
Bloch Damian V
Bloch Daniel V
Bromirska Roksana II
Górny Maria III
Gąsiewski Szymon III
Kapuściński Andrzej III
Kopaczewski Jarosław IV

Kowalczewski Bartosz III
Kulik Stanisław V
Lewandowski Kacper III
Maciejewski Adam III
Maliszewski Franciszek V
Matus Amelia IV
Olejko Jan IV
Ratajczak Eryk V
Rybarczyk Bartosz IV
Rzepińska Alicja V
Sakowski Bartłomiej V
Sierocki Aleksander III
Sobotka Jerzy IV
Waligórska Tamara V
Wojtycki Jacek III
c) Nadanie licencji sędziowskiej
Musiał Adam 02300138
d) Nadanie licencji zawodniczej
Burzacka Zofia 02201227
Gołecka Ewa 02201225
Kapuściński Andrzej 02201226
Ratajczak Eryk 02201224
Tański Grzegorz 11200561
Warda Krzysztof 02201228
Wiśniewska Weronika 11200562
e) Rejestracja do klubu
Bloch Damian LUKS „FENIKS” Mrocza
Bloch Daniel LUKS „FENIKS” Mrocza
Burzacka Zofia UKS „OPP” Toruń
Pyrzewski Kamil UKS „Rotmistrz” Grudziądz
Sobotka Jerzy KSz „Gambit” Świecie
Urbański Jacek UKS „Rotmistrz” Grudziądz
f) Rejestracja klubu
UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
g) Usunięcie z rejestru
Klichowska Kornelia
Pawlikowski Stanisław
h) Zmiana barw klubowych
Malinowski Witold UKS „OPP” Toruń -> UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Talarczyk Ignacy UKS Gambit Toruń -> UKS „OPP” Toruń

Przewodniczący KKiE KPZSzach
Adam Pituła



X