Komunikat KKiE KPZSzach nr 3/2019

29 Lip Komunikat KKiE KPZSzach nr 3/2019

Wersja PDF do pobrania

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
Komisja Klasyfikacji i Ewidencji Przewodniczący: Adam Pituła
ul. Szosa Chełmińska 127/28 87-100 Toruń
tel. 605 201 626 e-mail: adam.a.pitula@gmail.com

KOMUNIKAT KKiE KPZSzach nr 3/2019 28.07.2019

1. Wszystkie sprawy ewidencyjne należy kierować na powyższy adres. Formularze rejestracyjne, wnioski o licencje itp. można w celu przyspieszenia przetwarzania przesyłać w formie elektronicznej, zawsze jednak należy pamiętać o przekazaniu Komisji ich oryginałów. Przesłanie (w formie elektronicznej) dowodu uiszczenia opłaty przyspiesza aktualizację zapisu w Centralnym Rejestrze.
2. Opłaty za nadanie kategorii okręgowych, wydanie licencji, zmianę barw klubowych zawodnika z kategorią okręgową, prawo do sędziowania przez sędziów klas okręgowych itp. należy regulować zgodnie z aktualnym Komunikatem Organizacyjno-Finansowym KPZSzach (http://kpzszach.pl/wp-content/uploads/2019/03/KOFKPZSzach2019.pdf). Numer konta KPZSzach to 95 9511 0000 2001 0004 3498 0001. Informacje o innych opłatach znajdują się w aktualnym Komunikacie Organizacyjno-Finansowym PZSzach (http://pzszach.pl/wp-content/uploads/2018/11/KOF-Nr-1-2019-.pdf). Numery kont bankowych PZSzach można znaleźć pod adresem http://pzszach.pl/2019/01/09/nowe-numery-kont-bankowych-pzszach/.
3. Wyszczególnienie najważniejszych czynności wykonanych przez Komisję w okresie od 29.04.2019 do 28.07.2019:
a. Utworzenie rekordu
Bartkowski Wojciech
Chomik Anna Maria
Czajka Jan
Czajkowski Tymoteusz
Derech Anna
Dyla Paweł
Franczek Paweł
Grochowski Ignacy
Ind Max
Janicki Szymon
Kaliski Mikołaj
Klichowska Kornelia
Komorowski Michał
Kosiedowski Jan
Kowalski Hubert
Kowalski Mateusz
Krupińska Weronika
Kulik Lech
Kurczewski Aleksander
Kwiatkowska Aleksandra
Laskowska Wiktoria
Lewandowski Wiktor
Lickiewicz Helena
Łubianka Adam
Markowska Amelia
Matosek Magdalena
Muzal Konrad
Myślińska Zuzanna
Niedbalski Filip
Oskwarek Maria
Pajor Klementyna
Podlaszewski Patryk
Rzepińska Alicja
Salamoński Olgierd
Sandurski Piotr
Schmidt Krzysztof
Sierocki Aleksander
Siminska Hanna
Strzelecki Tymoteusz
Stróż Robert
Stróż Wojciech
Szargiej Michał
Szukaj Alan
Świderski Mateusz
Trendewicz Zuzanna
Wiśniewski Przemysław
Wróblewski Władysław
Zok Cezary
b. Nadanie kategorii
Albrecht Sebastian III
Barańska Zuzanna III
Barański Aleksander III
Bartkowski Wojciech IV
Bartoszuk Mikołaj V
Breliński Mikołaj IV
Chandryko Jan IV
Chandryko Wiktor III
Chandryko Wiktor V
Chmielewski Jakub IV
Czajka Jan V
Czajkowski Tymoteusz V
Frelik Noemi III
Grzelak Adam IV
Kazimierowski Daniel V
Komorowski Michał V
Kopaczewski Mateusz II
Kotowska Inga V
Kowalski Hubert V
Kołodziejczyk Marcelina V
Krupińska Weronika V
Kuleta Franciszek IV
Kwiatkowska Aleksandra V
Liwicki Piotr IV
Łaganowski Jan III
Łuczkiewicz Jakub V
Markowska Amelia IV
Markowska Amelia V
Matus Amelia V
Mierzwa Bożydar IV
Mioduszewski Szymon III
Muzal Konrad V
Orzażewski Kacper V
Podlaszewski Patryk V
Prusakiewicz Patrycja III
Przybyszewski Michał V
Sierocki Aleksander V
Spionkowska Magdalena II
Strzelecki Tymoteusz V
Stróż Robert III
Stróż Wojciech IV
Szargiej Michał III
Szreder Leopold II
Szukaj Alan V
Świacki Stanisław IV
Talarczyk Ignacy III
Trendewicz Zuzanna V
Urbańska Ada IV
Weryho Mateusz II
Wiśniewska Oliwia V
Wiśniewski Przemysław V
Wójtowicz Patryk III
Zgliński Sebastian III
c. Nadanie klasy sportowej
Kamiński Mateusz II
d. Nadanie licencji instruktorskiej
Kozielski Mirosław 02500035
e. Nadanie licencji sędziowskiej
Paprocki Jarosław 02300135
Sivickis Andrejus 02300136
Sivickis Wiktoria 02300137
f. Nadanie licencji zawodniczej
Bajko Piotr 02201217
Bartkowski Wojciech 02201207
Chandryko Jan 02201201
Chandryko Wiktor 02201202
Dyla Paweł 02201214
Grochowski Ignacy 02201205
Ind Max 02201220
Kilichowska Kornelia 02201212
Klichowska Kornelia 02201204
Leoniuk Jan 02201222
Lewandowski Wiktor 02201209
Lewiński Dominik 02201223
Łubianka Adam 02201215
Maciejewski Adam 02201213
Muzal Konrad 02201203
Myślińska Zuzanna 02201216
Strzelecki Tymoteusz 02201211
Stróż Robert 02201221
Stróż Wojciech 02201219
Wel Norbert 02201206
Wójtowicz Patryk 02201208
Zamerluk Wiktor 02201210
Zok Cezary 02201218
g. Przeniesienie do kategorii Pro Memoria
Janczukowicz Zbigniew
Tchir Wiesław
Zaremba Kazimierz
h. Rejestracja do klubu
Bartkowski Wojciech UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
Chandryko Jan UKS „OPP” Toruń
Chandryko Wiktor UKS „OPP” Toruń
Chmielewski Jakub UKS „OPP” Toruń
Chomik Anna Maria MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Derech Anna UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Dyla Paweł MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Franczek Paweł KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz
Grochowski Ignacy PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Hermanowski Maksymilian UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
Hermanowski Norbert UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
Kilichowska Kornelia PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Klichowska Kornelia PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Kopaczewski Mateusz UKS „Rotmistrz” Grudziądz
Kosiedowski Jan UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Kowalski Mateusz UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Kurczewski Aleksander MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Laskowska Wiktoria LKS „Promień” Kowalewo Pom.
Lewiński Dominik UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Lickiewicz Helena MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Matosek Jan UKS Gambit Toruń
Matosek Magdalena UKS Gambit Toruń
Niedbalski Filip UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
Oskwarek Maria LKS „Promień” Kowalewo Pom.
Pajor Klementyna MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Piotrowski Michał UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
Pyrzewski Kamil UKS „Rotmistrz” Grudziądz
Ratajczak Eryk MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Rzepińska Alicja KSz „Gambit” Świecie
Salamoński Olgierd UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Sandurski Piotr MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Schmidt Ignacy PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Schmidt Krzysztof PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Siminska Hanna MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Świderski Mateusz MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Wróblewski Władysław UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
i. Zmiana barw klubowych
Bajko Jacek CK Łubianka -> UKS „OPP” Toruń
j. Nadanie klasy sędziowskiej
Sivickis Andrejus III
Sivickis Wiktoria III
k. Zmiana nazwiska
Kamińska Anna (dawniej Jabłońska Anna)

Przewodniczący KKiE KPZSzach
Adam Pituła



X