Komunikat KKiE KPZSzach nr 3/2018

14 Paź Komunikat KKiE KPZSzach nr 3/2018

Wersja PDF do pobrania

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
Komisja Klasyfikacji i Ewidencji Przewodniczący: Adam Pituła
ul. Szosa Chełmińska 127/28 87-100 Toruń
tel. 605 201 626 e-mail: adam.a.pitula@gmail.com

KOMUNIKAT KKiE KPZSzach nr 3/2018 6.10.2018

1. Wszystkie sprawy ewidencyjne należy kierować na ww. adres. Formularze rejestracyjne,
wnioski o licencje itp. można w celu przyspieszenia przetwarzania przesyłać w formie
elektronicznej, zawsze jednak należy pamiętać o przekazaniu Komisji ich oryginałów.
Przesłanie (w formie elektronicznej) dowodu uiszczenia opłaty przyspiesza aktualizację zapisu
w Centralnym Rejestrze.
2. Opłaty za nadanie kategorii okręgowych, wydanie licencji, zmianę barw klubowych
zawodnika z kategorią okręgową, prawo do sędziowania przez sędziów klas okręgowych itp.
należy regulować zgodnie z Komunikatem Organizacyjno-Finansowym KPZSzach, dostępnym
pod adresem http://kpzszach.pl/wp-content/uploads/2018/01/KOFKPZSzach2018.pdf.
Numer konta KPZSzach to 95 9511 0000 2001 0004 3498 0001. Informacje o innych opłatach
można znaleźć w Komunikacie Organizacyjno-Finansowym PZSzach nr 1/2018 pod adresem
http://pzszach.pl/wp-content/uploads/2018/03/KOF-2018-tekst-ujednolicony-27-03-
2018.pdf.
3. Wyszczególnienie najważniejszych czynności wykonanych przez Komisję w okresie od 1.07 do
6.10.2018:
a) Utworzenie rekordu
Danielewska Jessica
Dębczyński Henryk
Grzankowski Szymon
Grzywacz Krzysztof
Kaproń Franciszek
Kaproń Stanisław
Karczewski Jakub
Muszytowski Filip
Orłowski Gilbert
Pawlak Jarosław
Przeor Sebastian
Sobierajski Igor
Szalewska Karolina
Sztachelski Witold
Witkowska Marta
Zegarski Jan
b) Nadanie kategorii
Barański Aleksander IV
Bąk Bartosz IV
Bytner Aleksandra IV
Chudyk-Sokulska Wioleta IV
Chyliński Hubert IV
Czerwonka Stanisław IV
Czubachowski Dominik II
Danielewska Jessica V
Dębczyński Henryk III
Dyl Piotr III
Górecki Adam III
Grützmacher Krzysztof IV
Gryczewski Jan IV
Gryczewski Tomasz III
Jędraszko Karolina IV
Kaproń Franciszek V
Kaproń Stanisław V
Karczewski Jakub IV
Krzemiński Oliwier IV
Kwas Aleksandra IV
Liwicki Piotr V
Łoboda Mateusz IV
Muszytowski Filip V
Muszytowski Filip IV
Orłowski Gilbert IV
Parda Szymon V
Płaczkowski Bartosz IV
Poćwiardowski Mikołaj IV
Poćwiardowski Paweł V
Poćwiardowski Paweł IV
Podlewski Grzegorz III
Przeor Sebastian V
Przybylski Bartosz II
Rokicki Jakub IV
Sobierajski Igor V
Sokulski Ignacy III
Spionkowska Magdalena III
Stanowski Stanisław V
Szalewska Karolina V
Szalewska Karolina IV
Sztachelski Witold V
Śliwa Krzysztof IV
Śliwa Krzysztof III
Wiśniewska Weronika IV
Zielaskowski Damian II
Żądlak Błażej IV
c) Rejestracja do klubu
Danielewska Jessica LUKS „FENIKS” Mrocza
Grützmacher Krzysztof KSz „Gambit” Świecie
Huk Natalia PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Kaproń Franciszek LUKS „FENIKS” Mrocza
Kaproń Stanisław LUKS „FENIKS” Mrocza
Karczewski Jakub KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz
Konieczny Mikołaj NOK Nakło
Pawlak Jarosław NOK Nakło
Przeor Sebastian LUKS „FENIKS” Mrocza
Słowik Adam KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz
Sobierajski Igor KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz
Urban Nikodem KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz
Urbańska Ada PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Witkowska Marta PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
d) Wyrejestrowanie z klubu
Antoszewski Wojciech KSz „Torfarm-64” Toruń
Sujkowski Dominik KSz „Torfarm-64” Toruń
e) Nadanie licencji instruktorskiej
Budnik Mateusz 02500030
f) Nadanie licencji zawodniczej
Breliński Mikołaj 02201127
Górski Gracjan 02201116
Grützmacher Krzysztof 02201126
Grzankowski Szymon 02201117
Grzelak Adam 02201118
Grzelak Jakub 02201119
Huk Natalia 02201125
Karczewski Jakub 02201121
Ratajczak Hubert 02201120
Sobierajski Igor 02201122
Śliwa Krzysztof 02201128
Urbańska Ada 02201123
Witkowska Marta 02201124
g) Nadanie/zmiana klasy sędziowskiej
Dębczyński Henryk III
Przewodniczący KKiE KPZSzach
Adam Pituła



X