Komunikat KKiE KPZSzach nr 2/2018

04 Lip Komunikat KKiE KPZSzach nr 2/2018

Wersja PDF do pobrania

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
Komisja Klasyfikacji i Ewidencji Przewodniczący: Adam Pituła
ul. Szosa Chełmińska 127/28 87-100 Toruń
tel. 605 201 626 e-mail: adam.a.pitula@gmail.com

KOMUNIKAT KKiE KPZSzach nr 2/2018 30.06.2018

1. Wszystkie sprawy ewidencyjne należy kierować na ww. adres. Formularze rejestracyjne, wnioski o licencje itp. można w celu przyspieszenia przetwarzania przesyłać w formie elektronicznej, zawsze jednak należy pamiętać o przekazaniu Komisji ich oryginałów. Przesłanie (w formie elektronicznej) dowodu uiszczenia opłaty przyspiesza aktualizację zapisu w Centralnym Rejestrze.
2. Opłaty za nadanie kategorii okręgowych, wydanie licencji, zmianę barw klubowych zawodnika z kategorią okręgową, prawo do sędziowania przez sędziów klas okręgowych itp. należy regulować zgodnie z Komunikatem Organizacyjno-Finansowym KPZSzach, dostępnym pod adresem

http://kpzszach.pl/wp-content/uploads/2018/01/KOFKPZSzach2018.pdf

Numer konta KPZSzach to 95 9511 0000 2001 0004 3498 0001.

Informacje o innych opłatach można znaleźć w Komunikacie Organizacyjno-Finansowym PZSzach nr 1/2018 pod adresem

http://pzszach.pl/wp-content/uploads/2018/03/KOF-2018-tekst-ujednolicony-27-03-2018.pdf

3. Wyszczególnienie najważniejszych czynności wykonanych przez Komisję w okresie od 1.04 do 30.06.2018:
a) Utworzenie rekordu
Antonioli Lavinia
Antonioli Lénart
Błaszak Jakub
Chudyk-Sokulska Wioleta
Cieśliński Janusz Marian
Deręgowski Igor
Gackowska Zuzanna
Gmys Łukasz
Gradowski Krzysztof
Grzelak Adam
Grzelak Jakub
Hornung Bartosz
Kaliszek Marek
Kamiński Ryszard
Kamiński Wojciech
Kołodziejczyk Marcelina
Krajewski Sambor
Licau Izydor
Markowski Mateusz Antoni
Matus Amelia
Mazur Robert
Mews Maciej
Mielczarek Jan
Murszewski Filip
Parda Szymon
Pilarczyk Antoni
Przybyszewski Maciej
Rajczyk Stanisław
Skalski Dariusz
Szpaczyński Arkadiusz
Topić Selena
Zieliński Gracjan
Śliwa Krzysztof
Świacki Michał
Świacki Stanisław
b) Nadanie kategorii
Antonioli Lavinia V
Antonioli Magnus V
Bela Zbigniew III
Bromirski Gracjan II
Bychowska Marta II
Bytner Aleksandra V
Chudyk-Sokulska Wioleta V
Cichoszewski Wojciech IV
Czerwonka Jan III
Gmys Łukasz V
Grzelak Adam V
Grzelak Jakub V
Hinz Michał V
Jakubowski Kacper III
Kaliszek Marek IV
Kamiński Wojciech V
Kwas Adam III
Licau Izydor III
Markowski Marcin V
Markowski Mateusz Antoni V
Murszewski Filip V
Musiał Ewelina IV
Musiał Leszek V
Poćwiardowski Mikołaj V
Płaczkowski Bartosz V
Rajczyk Stanisław V
Ratajczak Hubert IV
Sobieszek Stanisław II
Sokulski Maurycy II
Szarfemberg Marcin V
Szulc Magdalena V
Szulc Piotr III
Szymański Łukasz III
Talarczyk Ignacy IV
Topić Selena V
Wnukowski Arkadiusz IV
Wojciechowski Patryk IV
Wojtycki Jacek IV
Wysocki Adam IV
Zając Robert II
Załuski Adam II
Zieliński Tomasz III
Zieliński Tomasz IV
c) Nadanie licencji sędziowskiej
Borkowska Zuzanna 02300133
Jóźwicki Jakub 02300132
Leśniak Angelika 02300131
Więckowska Oliwia 02300134
d) Nadanie licencji zawodniczej
Bagniewski Dominik 02201113
Deręgowski Igor 02201112
Dyl Piotr 02201111
Matus Amelia 02201114
Talarczyk Ignacy 02201115
e) Rejestracja do klubu
Burzyński Adrian UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
Cichoszewski Wojciech UKS OPP Toruń
Deręgowski Igor KSz Gambit Świecie
Gackowska Zuzanna PKS Wiatrak Bydgoszcz
Hinz Michał LKS Promień Kowalewo Pom.
Hornung Bartosz MKS EMDEK Bydgoszcz
Kamiński Ryszard UKS OPP Toruń
Matus Amelia KSz Gambit Świecie
Murszewski Filip UKS OPP Toruń
Musiał Ewelina LUKS FENIKS Mrocza
Parda Szymon LKS Promień Kowalewo Pom.
Pilarczyk Antoni MKS EMDEK Bydgoszcz
Wojtycki Jacek MKS EMDEK Bydgoszcz
Zieliński Gracjan MKS EMDEK Bydgoszcz
Śliwa Krzysztof WKSz 1938 Włocławek
Świacki Michał LUKS FENIKS Mrocza
Świacki Stanisław LUKS FENIKS Mrocza
f) Wyrejestrowanie z klubu
Brzezińska Katarzyna MKS Chełmża
Kowal Edmund MKS Chełmża
Kowal Mieczysław MKS Chełmża
Pawlikowski Adam MKS Chełmża
Pietrowska Iwona MKS Chełmża
Radtke Łukasz MKS Chełmża
Strzyżewski Adam MKS Chełmża
Wiaderny Przemysław MKS Chełmża
9 czerwca decyzją Zarządu PZSzach klub MKS Chełmża został wykreślony z ewidencji.
g) Zmiana przynależności klubowej
Czerwonka Jan AZS UMK Toruń UKS Gambit Toruń
Nowakowski Stanisław AZS UMK Toruń UKS Gambit Toruń
Sobieszek Stanisław UKS OPP Toruń AZS UMK Toruń
Winkler Bogdan LZS Wieża Więcbork LUKS FENIKS Mrocza
h) Nadanie lub zmiana klasy sędziowskiej
Borkowska Zuzanna mł.
Gołąbiewski Adam II
Leśniak Angelika mł.
Przewodniczący KKiE KPZSzach Adam Pituła



X