Komunikat KKiE KPZSzach nr 1/2017

14 Wrz Komunikat KKiE KPZSzach nr 1/2017

 
Wersja PDF do pobrania

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
Komisja Klasyfikacji i Ewidencji
Przewodniczący: Adam Pituła
ul. Szosa Chełmińska 127/28
87-100 Toruń
tel. 605 201 626
e-mail: adam.a.pitula@gmail.com

KOMUNIKAT KKiE KPZSzach nr 1/2017 (14.09.2017)

1. Wszystkie sprawy ewidencyjne należy kierować na ww. adres. Formularze rejestracyjne, wnioski o licencje itp. można w celu przyspieszenia przetwarzania przesyłać w formie elektronicznej, zawsze jednak należy pamiętać o przekazaniu Komisji ich oryginałów. Przesłanie (w formie elektronicznej) dowodu uiszczenia opłaty również przyspiesza aktualizację zapisu w Centralnym Rejestrze.
2. Opłaty za nadanie kategorii okręgowych, wydanie licencji, zmianę barw klubowych zawodnika z kategorią okręgową, prawo do sędziowania przez sędziów klas okręgowych itp. należy regulować zgodnie z Komunikatem Organizacyjno-Finansowym KPZSzach nr 1/2016 zamieszczonym pod adresem http://www.kpzszach.pl/images/zarzad/2016/KOF2016.pdf. Numer konta KPZSzach to 95 9511 0000 2001 0004 3498 0001. Informacje o innych opłatach można znaleźć w Komunikacie Organizacyjno-Finansowym PZSzach nr 1/2017 pod adresem http://pzszach.pl/wp-content/uploads/2016/03/KOF_2017-30.11.2016r.pdf.
3. Wyszczególnienie najważniejszych czynności wykonanych przez Komisję w okresie od 13.05 do 14.09.2017:
a) Rejestracja do klubu
1 Barańska Zuzanna
2 Barański Aleksander
3 Bauza Dominik
4 Bąk Bartosz
5 Bocianowska Marta
6 Czajkowska Jagoda
7 Czajkowski Kacper
8 Gusowski Maksymilian
9 Haber Sławomir
10 Kacperski Jakub
11 Karkowska Ewa
12 Kłódkowski Wiktor
13 Kobus Jakub
14 Krasucka Zuzanna
15 Krzemiński Oliwier
16 Kwas Adam
17 Olechnicki Krzysztof
18 Pilarski Szymon
19 Prętki Antoni
20 Siuda Benon
21 Szulc Piotr
22 Świetlicki Jakub
23 Tajer Cezary
24 Walenda Tomasz
25 Woźniak Adrian
26 Żądlak Błażej
27 Żuławski Kacper
b) Zmiana przynależności klubowej
1 Chwiećko Julia
2 Jankowski Wiesław
3 Jesse Jacek
4 Karkowska Ewa
5 Krupecka-Czarkowska Danuta
6 Owczarzak Maciej
c) Podwyższenie klasy sędziowskiej
1 Śliwicki Damian
2 Żebrowska Anna
d) Nadanie kategorii
1 Auguściński Marcin
2 Bauza Dominik
3Bąk Bartosz
4 Bela Zbigniew
5 Białowąs Kacper
6 Brzeziński Artur
7 Brzeziński Tomasz
8 Bychowska Marta
9 Chojnicki Edward
10 Cichoszewski Wojciech
11 Czerwonka Jan
12 Czerwonnaja Swietłana
13 Czynszak Marcin
14 Daniszewski Eugeniusz
15 Drążkowski Mateusz
16 Floerke Kacper
17 Fryszka Henryk
18 Grigorovich Dmitry
19 Grodzicki Jan
20 Gryczewska Aleksandra
21 Gryczewski Jan
22 Grzechowiak Kacper
23 Jagodziński Alan
24 Jagodziński Olaf
25 Jamuła Paweł
26 Jernatowski Szymon
27 Karkowska Ewa
28 Kinczewski Franciszek
29 Klimek Kacper
30 Kobus Jakub
31 Kopyciński Józef
32 Kot Ewelina
33 Krasiński Kacper
34 Krasucka Zuzanna
35 Kraśniewski Szymon
36 Król Bartosz
37 Kruk Ryszard
38 Kwas Adam
39 Leśniak Kacper
40 Lewandowska Julia
41 Łosińska Aleksandra
42 Malinowski Witold
43 Murawski Miłosz
44 Nowakowski Stanisław
45 Ostrowski Mateusz
46 Pawlikowski Artur
47 Praszczałek Antoni
48 Prętki Antoni
49 Przewoźnik Piotr
50 Pyrzewski Kamil
51 Quaium Jan
52 Rojewski Franciszek
53 Rosiński Jan
54 Sivickis Andrejus
55 Snochowski Jakub
56 Sobieszek Stanisław
57 Sokulski Ignacy
58 Sokulski Michał
59 Spionkowski Fabian
60 Szulc Piotr
61 Tajer Cezary
62 Weryho Mateusz
63 Witomski Kacper
64 Wojtanowski Konrad
65 Wojtanowski Paweł Jan
66 Zając Szymon
67 Załuski Jakub
68 Żądlak Błażej
e) Nadanie licencji instruktorskiej
1 Paprocki Jarosław 02500026
2 Śliwicki Damian 02500027
f) Nadanie licencji sędziowskiej
1 Budnik Mateusz 02300127
2 Darowicki Mariusz 02300124
3 Grabarczyk Sylwester 02300128
4 Śliwicki Damian 02300123
5 Wydra Michał 02300126
6 Żebrowska Anna 02300125
g) Nadanie licencji zawodniczej
1 Barańska Zuzanna 02201071
2 Barański Aleksander 02201072
3 Bąk Bartosz 02201076
4 Bocianowska Marta 02201080
5 Chełkowski Maciej 02201084
6 Chwiećko Julia 02201070
7 Drążkowski Mateusz 02201073
8 Jastrzębski Tomasz 02201091
9 Jaźwiecki Mariusz 02201092
10 Kacperski Jakub 02201081
11 Kobus Jakub 02201075
12 Krasucka Zuzanna 02201077
13 Olechnicki Krzysztof 02201095
14 Pawlikowski Artur 02201090
15 Prętki Antoni 02201083
16 Prusakiewicz Patrycja 02201088
17 Sobieszek Stanisław 02201082
18 Szalkowska Rozalia 02201085
19 Szulc Piotr 02201093
20 Tajer Cezary 02201094
21 Wabnic Adrian 02201087
22 Walenda Tomasz 02201074
23 Woźniak Adrian 02201079
24 Zięba Jakub 02201089
25 Ziomek Mateusz 02201086
26 Żuławski Kacper 02201078
h) Utworzenie rekordu w Centralnym Rejestrze
1 Auguściński Marcin
2 Bąk Bartosz
3 Brzeziński Tomasz
4 Buliński Zbigniew
5 Ceglarski Krzysztof
6 Chełkowski Maciej
7 Cichoszewski Wojciech
8 Czajkowska Jagoda
9 Czajkowski Kacper
10 Czynszak Marcin
11 Duch Aleksandra
12 Frydrysiak Przemysław Piotr
13 Gołębiewska Marta
14 Gryczewski Jan
15 Gusowski Maksymilian
16 Hinz Michał
17 Janiszewski Dariusz
18 Jaranowski Mateusz
19 Jernatowski Szymon
20 Jesse Mateusz
21 Kacperski Jakub
22 Kłódkowski Wiktor
23 Komorowski Łukasz
24 Krasucka Zuzanna
25 Kraśniewski Szymon
26 Kryszkiewicz Marlena
27 Krzemińska Dorota
28 Krzemiński Oliwier
29 Kuźmińska Małgorzata
30 Kwiatkowska Ewa
31 Lewandowski Artur
32 Lewandowski Franciszek
33 Łobodzińska Katarzyna
34 Mazurek Ewa
35 Nowak Monika
36 Okrucińska Elżbieta
37 Pawlikowski Artur
38 Pilarski Szymon
39 Posadzy Bogumiła
40 Prętki Antoni
41 Prusakiewicz Patrycja
42 Retz Damian
43 Retz Ewa
44 Sadowski Tomasz
45 Sankiewicz Justyna
46 Siekierska Beata
47 Siuda Benon
48 Snochowski Jakub
49 Stasiak Marcin
50 Szulc Piotr
51 Szulc-Lewandowska Hanna
52 Świetlicki Jakub
53 Świst Alan
54 Tajer Cezary
55 Tański Grzegorz
56 Wabnic Adrian
57 Walenda Tomasz
58 Wnuk Dorota
59 Wojtanowski Konrad
60 Wojtanowski Paweł Jan
61 Woźniak Adrian
62 Zięba Jakub
63 Ziomek Mateusz
64 Żądlak Błażej
Przewodniczący KKiE KPZSzach Adam Pituła



X