Komunikat KKiE KPZSzach nr 1/2020

28 Sty Komunikat KKiE KPZSzach nr 1/2020

Wersja PDF do pobrania

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy
Komisja Klasyfikacji i Ewidencji Przewodniczący: Adam Pituła
ul. Wybickiego 102/50 87-100 Toruń
tel. 605 201 626 e-mail: adam.a.pitula@gmail.com

KOMUNIKAT KKiE KPZSzach nr 1/2020 25.01.2020

1. Wszystkie sprawy ewidencyjne należy kierować na powyższy adres. Formularze rejestracyjne, wnioski o licencje itp. można w celu przyspieszenia przetwarzania przesyłać w formie elektronicznej, zawsze jednak należy pamiętać o przekazaniu Komisji ich oryginałów. Przesłanie (w formie elektronicznej) dowodu uiszczenia opłaty przyspiesza aktualizację zapisu w Centralnym Rejestrze.
2. Opłaty za nadanie kategorii okręgowych, wydanie licencji, zmianę barw klubowych zawodnika z kategorią okręgową, prawo do sędziowania przez sędziów klas okręgowych itp. należy regulować zgodnie z aktualnym Komunikatem Organizacyjno-Finansowym KPZSzach (http://kpzszach.pl/wp-content/uploads/2019/03/KOFKPZSzach2019.pdf). Numer konta KPZSzach to 95 9511 0000 2001 0004 3498 0001. Informacje o innych opłatach znajdują się w najnowszym Komunikacie Organizacyjno-Finansowym PZSzach (https://pzszach.pl/wp-content/uploads/2019/11/KOF-Nr-1_2020.pdf). Numery kont bankowych PZSzach można znaleźć pod adresem http://pzszach.pl/2019/01/09/nowe-numery-kont-bankowych-pzszach/.
3. Wyszczególnienie najważniejszych czynności wykonanych przez Komisję w okresie od 6.10.2019 do 25.01.2020:
a. Utworzenie rekordu
Arendt Mikołaj
Balcerzak Robert
Barcz Dominik
Braniewicz Sergiusz
Burzacki Wiesław
Cyganek Julian
Deptuła Kuba
Fabiszak Jerzy
Franczek Jakub
Galarda Lena
Grygiel Aleksander
Grzelak Danuta
Grzeszkowiak Jakub
Górecka Maja
Górecki Mateusz
Górka Bartosz
Gąsiorowski Igor
Kaczorowska Zuzanna
Kaczorowski Piotr
Kalwasińska Maja
Klyszczyński Filip
Knapik Karol
Kopciuch Kamil
Kosecki Kacper
Kosecki Paweł
Kozielska Zofia
Kozłowski Tadeusz Andrzej
Kruczyńska Maria
Leszczyc-Grabianka Jakub
Lewandowski Mateusz
Ligowski Konrad
Łęgowski Patryk
Marrero Samir
Masłowski Karol
Obermüller Tomasz
Oźmiński Bruno
Palsson-Paszek Antoni
Pietruszyński Kamil
Plieth-Kalinowska Izabela
Ponczek Kacper
Sala Dawid
Sigurdsson Pall
Sikorska Jagoda
Skrzypczyński Piotr
Stetkiewicz Krzysztof
Szajbe Michał
Szufrajda Anna
Szufrajda Dawid
Szulc Zuzanna
Winkler Andrzej
Żołędziewski Michał
b. Nadanie kategorii
Albrecht Michalina IV
Albrecht Michalina V
Bajko Piotr III
Barcz Dominik IV
Dębczyński Henryk II
Franczek Jakub V
Franczek Paweł IV
Gradowski Krzysztof V
Grzelak Danuta IV
Grzelak Danuta V
Grzelak Jakub IV
Grzeszkowiak Jakub V
Górecka Maja V
Górka Bartosz V
Huk Natalia IV
Kilichowska Kornelia IV
Kozłowski Tadeusz Andrzej V
Kołodziejczyk Marcelina IV
Kwas Aleksandra III
Lewandowski Bartosz III
Lewandowski Tymoteusz IV
Lewandowski Tymoteusz V
Ligowski Konrad IV
Łęgowski Patryk V
Marrero Samir V
Masłowski Karol IV
Matosek Jan III
Oźmiński Bruno V
Pawlak Jarosław IV
Piotrowski Michał IV
Piórkowski Wojciech II
Poćwiardowski Mikołaj II
Poćwiardowski Paweł II
Rogaczewski Sebastian II
Rybak Zuzanna IV
Sandurski Piotr V
Sokulski Ignacy II
Stetkiewicz Krzysztof V
Szufrajda Anna V
Śliwa Krzysztof II
Terpiłowski Kacper V
Urbańska Ada III
Urbański Jacek V
Waszewski Maksymilian II
Wilkowski Wojciech IV
Witkowska Marta IV
Wnuk Piotr II
Zaderecka Maria V
Zdralek Hubert IV
Ziomek Mateusz V
Żołędziewski Michał IV
c. Nadanie licencji sędziowskiej
Włoch Mikołaj 02300139
d. Nadanie licencji zawodniczej
Arendt Mikołaj 02201231
Barcz Dominik 02201252
Cyganek Julian 02201240
Czarkowski Krzysztof 02201247
Fabiszak Jerzy 02201245
Gackowska Zuzanna 02201257
Kalwasińska Maja 02201230
Karkowska Ewa 02201255
Kiełbratowski Eryk 02201238
Kirsz Krzysztof 02201248
Kowalski Krzysztof 02201249
Kozielska Zofia 02201237
Lewandowski Mateusz 02201241
Lewandowski Tymoteusz 02201233
Palsson-Paszek Antoni 02201236
Piotrowski Michał 02201246
Rogaczewski Sebastian 02201234
Sigurdsson Pall 02201235
Sivickis Andrejus 02201250
Skrzypczyński Piotr 02201256
Szajbe Michał 02201229
Szulc Magdalena 02201244
Szulc Zuzanna 02201243
Wachowski Stanisław 02201254
Wegner Jakub 02201251
Wilkowski Wojciech 02201239
Winkler Andrzej 02201232
Załuski Krzysztof 02201242
Żołędziewski Michał 02201253
e. Rejestracja do klubu
Albrecht Sebastian PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Arendt Mikołaj UKS „OPP” Toruń
Balcerzak Robert MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Cyganek Julian PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Deptuła Kuba MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Fabiszak Jerzy LUKS „FENIKS” Mrocza
Franczek Jakub KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz
Galarda Lena LKS „Promień” Kowalewo Pom.
Grzeszkowiak Jakub KSN „Łuczniczka” Bydgoszcz
Górecka Maja UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Górecki Mateusz UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Górka Bartosz MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Gąsiorowski Igor UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Kaczorowska Zuzanna UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Kaczorowski Piotr UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Kaliski Mikołaj UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Kalwasińska Maja UKS „OPP” Toruń
Kiełbratowski Eryk OSiR Tuchola
Kosecki Kacper MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Kosecki Paweł MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Kozielska Zofia LUKS „FENIKS” Mrocza
Kruczyńska Maria UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Leszczyc-Grabianka Jakub LKS „Promień” Kowalewo Pom.
Lewandowski Mateusz UKS „OPP” Toruń
Lewandowski Tymoteusz PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Łosińska Agata PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Marrero Samir UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Oźmiński Bruno NOK Nakło
Palsson-Paszek Antoni PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Pietruszyński Kamil UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Piotrowski Michał PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Plieth-Kalinowska Izabela UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz
Rogaczewski Sebastian UKS Gambit Toruń
Rybak Franciszek KSz „Gambit” Świecie
Rybak Zuzanna KSz „Gambit” Świecie
Sala Dawid UKS „SZACHOWA DWÓJKA” Szubin
Sigurdsson Pall PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Skrzypczyński Piotr PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Szajbe Michał PKS „Wiatrak” Bydgoszcz
Szufrajda Anna MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Szufrajda Dawid MKS „EMDEK” Bydgoszcz
Szulc Magdalena UKS „OPP” Toruń
Szulc Zuzanna UKS „OPP” Toruń
Szynkiewicz Marcin LKS „Promień” Kowalewo Pom.
Terpiłowski Kacper LKS „Promień” Kowalewo Pom.
Wachowski Stanisław NOK Nakło
Wilkowski Wojciech KSz „Gambit” Świecie
Winkler Andrzej LZS „Wieża” Więcbork
Wiśniewska Oliwia UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Wiśniewski Przemysław UKS Rycerz Golub-Dobrzyń
Wojciechowski Mateusz OSiR Tuchola
f. Rejestracja klubu
KS Royal Chess Bydgoszcz 02100050
g. Wyrejestrowanie z klubu (bez nadania nowej przynależności klubowej)
Krzyżaniak Jan PKS „Leśny” Bydgoszcz
Leśniak Aleksandra KSz „Gambit” Świecie
Leśniak Andrzej KSz „Gambit” Świecie
Leśniak Kacper KSz „Gambit” Świecie
Żakowski Mariusz UKS „OPP” Toruń
h. Zmiana przynależności klubowej
Graczyk Piotr AZS UMK Toruń -> UKS Gambit Toruń
Murawski Miłosz KSz „Gambit” Świecie (ze zlikwidowanego klubu UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz)
i. Zmiana klasy sędziowskiej
Karkowska Ewa III (po osiągnięciu przez zawodniczkę pełnoletności)

Przewodniczący KKiE KPZSzach
Adam Pituła



X