XIX Turniej "Włocławskiego Klubu Szachowego 1938", 23-25.06.2017

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W czasie Dni Włoclawka tj. w dniach 23 - 25 czerwca 2017 r. odbywał się w CKBB STARA REMIZA XIX Turniej "Włocławskiego Klubu Szachowego-1938" . Na starcie stanęło 5 zawodniczek i 28 zawodników z Gdyni, Torunia, Łodzi, Sierpca, Bydgoszczy, Lipusza, Nakła,Płocka i Włocławka. Turniej był zgłoszony do rankingu FIDE, czyli Międzynarodoowej Federacji Szachowej , a każdy uczestnik miał 1 godz. na rozegranie partii oraz premię 30 sek. za ruch.

Wynki zawodów przedstawia poniższa tabela:

 

Turniej WKSz-1938 19th

Włocławek 2017-06-23/2017-06-25
Tempo gry: 60' + 30'' na ruch
Sędzia: Jerzy Łapński

Wyniki - runda 7


M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Ruz

Chg

1

9

I

Augustowski, Janusz

1759

2000

6,0

20,50

28,50

2188

2,55

2

1

k+

Grochowalski, Paweł

2151

2300

5,5

22,00

30,50

2225

-0,73

3

6

I

Pawletko, Szymon

1816

2000

5,5

20,00

28,00

2150

0,88

4

4

I+

Cichocki, Konrad

1836

2100

5,0

22,50

31,00

2163

1,05

5

3

I++

Jabłoński, Mirosław

1942

2100

4,5

23,50

33,00

2113

-0,47

6

2

I

Borkowski, Kamil

2032

2000

4,5

21,00

30,50

2063

-1,57

7

11

I

Garbowski, Jerzy

1734

2000

4,5

21,00

27,50

2063

1,24

8

10

I+

Karczyński, Lech

1735

2100

4,5

20,00

27,50

2038

0,59

9

12

I

Cap, Piotr

1717

2000

4,5

19,50

28,00

2013

0,21

10

13

I

Szymański, Jan

1689

2000

4,5

19,50

26,00

2013

1,13

11

8

I

Błajet, Radosław

1764

2000

4,5

18,50

25,50

1963

-0,88

12

22

II

Muzalewski, Sławomir

1377

1800

4,0

20,50

28,50

1963

2,19

13

7

I

Jeziorny, Janusz

1814

2000

4,0

18,50

26,00

1950

-1,57

14

15

I+

Cichocka, Katarzyna

1623

1900

3,5

19,50

27,00

1825

-0,07

15

17

II

Miłecki, Robert

1515

1800

3,5

19,00

27,00

1875

0,17

16

14

II

Lendzion, Kamil

1628

1800

3,5

19,00

26,50

1850

-0,04

17

5

II

Janik, Krystian

1827

1800

3,5

16,50

24,50

1775

-2,31

18

18

II+

Kaczyński, Maciej

1469

1900

3,5

15,50

22,00

1813

-0,20

19

23

II

Owczarzak, Maciej

1299

1800

3,5

15,50

21,00

1788

0,27

20

16

II+

Lebiedziński, Maciej

1537

1900

3,5

15,00

22,50

1788

-0,74

21

19

I

Sivickis, Wiktoria

1419

1800

3,5

15,00

21,00

1800

0,42

22

20

II

Konefał, Leszek

1385

1800

3,0

18,50

25,50

1825

0,74

23

21

II

Olechnicki, Krzysztof

1379

1800

2,5

18,00

25,50

1725

0,00

24

24

III

Zając, Robert

1240

1600

2,5

16,50

23,50

1638

0,31

25

33

III

Milewski, Mirosław

0

1600

2,5

16,00

22,50

1629

0,00

26

25

III

Bychowska, Marta

1202

1400

2,5

14,50

21,50

1588

0,10

27

28

II

Zając, Szymon

1191

1800

2,5

14,50

20,00

1575

-0,07

28

30

III

Więckowska, Oliwia

1117

1400

2,5

13,00

17,50

1550

0,59

29

32

II

Sivickis, Kornelia

1105

1600

2,0

16,00

21,00

1542

-0,10

30

29

II

Czerwińska, Ewelina

1156

1600

2,0

12,00

17,50

1485

-0,93

31

26

III

Czekalski, Paweł

1200

1600

1,5

12,50

18,00

1500

-0,48

32

27

III

Sivickis, Andrejus

1193

1600

1,0

13,00

19,00

1413

-1,88

33

31

IV

Rojewski, Franciszek

1109

1400

0,0

11,50

16,00

1366

-0,40

Lista startowa przedstawiała się następująco:

Turniej WKSz-1938 19th

Włocławek 2017-06-23/2017-06-25
Tempo gry: 60' + 30'' na ruch
Sędzia: Jerzy łapiński

Lista startowa


Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

ID CR

Code

Data ur.

1

k+

Grochowalski, Paweł

2151

2300

WKSz 1938 Włocławek

PL-954

1115197

1975

2

I

Borkowski, Kamil

2032

2000

Sierpc

PL-2584

1116584

1977

3

I++

Jabłoński, Mirosław

1942

2100

UKS OPP Toruń

PL-976

1129902

1976

4

I+

Cichocki, Konrad

1836

2100

WKSz 1938 Włocławek

PL-916

1124498

1975

5

II

Janik, Krystian

1827

1800

NOK Nakło

PL-14897

1150219

1980

6

I

Pawletko, Szymon

1816

2000

UKS MDK GDYNIA

PL-48949

21820201

2002

7

I

Jeziorny, Janusz

1814

2000

WKSz 1938 Włocławek

PL-990

1196138

1962

8

I

Błajet, Radosław

1764

2000

AZS UMK Toruń

PL-14868

1160702

1982

9

I

Augustowski, Janusz

1759

2000

WKSz 1938 Włocławek

PL-887

1114522

1958

10

I+

Karczyński, Lech

1735

2100

UKS WDA Lipusz

PL-4694

1131826

1963

11

I

Garbowski, Jerzy

1734

2000

WKSz 1938 Włocławek

PL-937

21848408

1955

12

I

Cap, Piotr

1717

2000

Łódź

PL-1482

21880530

1970

13

I

Szymański, Jan

1689

2000

Sierpc

PL-7602

21820139

1959

14

II

Lendzion, Kamil

1628

1800

KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD

PL-48928

21857458

2002

15

I+

Cichocka, Katarzyna

1623

1900

WKSz 1938 Włocławek

PL-1152

21808813

1971

16

II+

Lebiedziński, Maciej

1537

1900

WKSz 1938 Włocławek

PL-39578

21827877

1950

17

II

Miłecki, Robert

1515

1800

WKSz 1938 Włocławek

PL-40568

1196189

1962

18

II+

Kaczyński, Maciej

1469

1900

WKSz 1938 Włocławek

PL-40555

1196146

1963

19

I

Sivickis, Wiktoria

1419

1800

UKS OPP Toruń

PL-45883

21800642

2002

20

II

Konefał, Leszek

1385

1800

WKSz 1938 Włocławek

PL-40557

21848424

1947

21

II

Olechnicki, Krzysztof

1379

1800

Toruń

PL-40541

21825661

1969

22

II

Muzalewski, Sławomir

1377

1800

WKSz 1938 Włocławek

PL-65113

21856737

1974

23

II

Owczarzak, Maciej

1299

1800

AZS UMK Toruń

PL-62615

21861048

2006

24

III

Zając, Robert

1240

1600

UKS OPP Toruń

PL-65836

21869200

1971

25

III

Bychowska, Marta

1202

1400

WKSz 1938 Włocławek

PL-71757

21889643

2005

26

III

Czekalski, Paweł

1200

1600

PKS Leśny Bydgoszcz

PL-23582

1182587

1966

27

III

Sivickis, Andrejus

1193

1600

UKS OPP Toruń

PL-68889

21879990

1971

28

II

Zając, Szymon

1191

1800

UKS OPP Toruń

PL-68309

21869219

2007

29

II

Czerwińska, Ewelina

1156

1600

WKSz 1938 Włocławek

PL-41478

1196057

1994

30

III

Więckowska, Oliwia

1117

1400

WKSz 1938 Włocławek

PL-40565

1196286

2002

31

IV

Rojewski, Franciszek

1109

1400

WKSz 1938 Włocławek

PL-72073

21886210

2000

32

II

Sivickis, Kornelia

1105

1600

UKS OPP Toruń

PL-56519

21836531

2006

33

III

Milewski, Mirosław

0

1600

Stowarzyszenie AS Płock

PL-59038

21837546

1966

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze. Pierwszych 7 zawodników otrzymało nagrody finansowe pochodzące z wpisowego oraz dyplomy . Zwycięzca Janusz Augustowski otrzymał także puchar.

W czasie turnieju uczestnicy mogli korzystać bezpłatnie z bufetu. Zawody były wzorowo zorganizowane, a nad całością czuwał sędzia II kl. pan Jerzy Łapiński.

Skomentuj

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*). Można używać podstawowych znaczników (X)HTML. Aby uniknąć spamu, komentarz zostanie opublikowany po zaakceptowaniu go przez moderatora.

logo

Kujawsko - Pomorski Związek Szachowy

ul. Słowackiego 118a
87-100 Toruń

REGON: 092384463
NIP: 953-23-21-732

Bank Spółdzielczy w Toruniu
95 9511 0000 2001 0004 3498 0001

Administrator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.