XLV Turniej Szachowy Zima, 05.03.2017

Oceń ten artykuł
(35 głosów)

Piotr Szybowicz - 5 marca w Szubińskim Domu Kultury rozegrano tradycyjne zawody z cyklu "Cztery Pory Roku" - XLV Turniej Szachowy "Zima". W mieście Sędziwoja Pałuki zagrali szachiści z następujących klubów i ośrodków: UKS Szachowa Dwójka Szubin, UKS OPP Toruń, BKS Chemik Bydgoszcz, UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz, MKS EMDEK Bydgoszcz, ŻTMS Baszta Żnin, LUKS Feniks Mrocza, Bydgoszcz, Szubin, Żnin, Barcin, Tur, Kowalewo, Szkocja, Miastowice, Łochowo, Smolniki. Imprezę prowadzili: Piotr Szybowicz, Piotr Lech i Danuta Karwowska. Grano przy wykorzystaniu systemu szwajcarskiego na dystansie 7 z czasem 15 minut na zawodnika.

Lista medalistów w poszczególnych turniejach: Turniej A (8 uczestników) - I miejsce Wojciech Florek (BKS Chemik Bydgoszcz), II miejsce Piotr Szybowicz (UKS Szachowa Dwójka Szubin), III miejsce Przemysław Szmidt (UKS OPP Toruń), Turniej B (29 uczestników) - I miejsce Alan Jagodziński (Miastowice - SP Palmierowo), II miejsce Matylda Brelińska (ŻTMS Baszta Żnin), III miejsce Olaf Jagodziński (Miastowice - SP Palmierowo).

Szczegółowa klasyfikacja: Grupa A - 2000 - I miejsce Piotr Szybowicz (UKS Szachowa Dwójka Szubin), II miejsce Przemysław Szmidt (UKS OPP Toruń), III miejsce Jerzy Białas (UKS Szachowa Dwójka Szubin), Grupa B - 1800 - I miejsce Wojciech Florek (BKS Chemik Bydgoszcz), II miejsce Mateusz Kamiński (MKS EMDEK Bydgoszcz), III miejsce Zygmunt Majdan (ŻTMS Baszta Żnin - Szkocja), Grupa C - 1600 - I miejsce Jakub Tański (ŻTMS Baszta Żnin - Barcin), Grupa D - 1400 - I miejsce Alan Jagodziński (Miastowice - SP Palmierowo), II miejsce Matylda Brelińska (ŻTMS Baszta Żnin), III miejsce Olaf Jagodziński (Miastowice - SP Palmierowo), Grupa E - 1200-1250 - I miejsce Aleksandra Moska (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz - Szubin), II miejsce Bartosz Król (LUKS Feniks Mrocza), III miejsce Tomasz Kamiński (Bydgoszcz), Grupa F - 1000-1100 - I miejsce Janusz Przybylski (Łochowo), II miejsce Maciej Sobczak (Szubin), III miejsce Marta Flatow (MKS EMDEK Bydgoszcz), Grupa przedszkolaków - I miejsce Jakub Słowiński (Przedszkole Słoneczko Szubin), II miejsce Artur Guziński (Przedszkole Słoneczko Szubin), III miejsce Dawid Bartkowiak (Przedszkole Słoneczko Szubin). Miejsca 17 zawodników gminy Szubin - Grupa A - I miejsce Piotr Szybowicz, III miejsce Jerzy Białas, IV miejsce Piotr Lech, Grupa B - III miejsce Zygmunt Majdan, Grupa D - VIII miejsce Stanisław Moska, IX miejsce Mateusz Miłkowski, Grupa E - I miejsce Aleksandra Moska, IV miejsce Kacper Kędziorski, VII miejsce Mikołaj Piwecki, IX miejsce Maksymilian Moska, X miejsce Kacper Janik, Grupa F - II miejsce Maciej Sobczak, IV miejsce Daniel Sobczak, VII miejsce Jakub Słowiński, VIII miejsce Artur Guziński, IX miejsce Dawid Bartkowiak, X miejsce  Bartłomiej Kalmuk.

Szczegółowe wyniki turnieju A

Szczegółowe wyniki turnieju B

Ostatnio zmieniany sobota, 11 marzec 2017 07:22

Skomentuj

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*). Można używać podstawowych znaczników (X)HTML. Aby uniknąć spamu, komentarz zostanie opublikowany po zaakceptowaniu go przez moderatora.

logo

Kujawsko - Pomorski Związek Szachowy

ul. Słowackiego 118a
87-100 Toruń

REGON: 092384463
NIP: 953-23-21-732

Bank Spółdzielczy w Toruniu
95 9511 0000 2001 0004 3498 0001

Administrator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.